BİZE ULAŞIN

05459502486

BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

Teknoloji, bulunduğumuz yüzyıl itibariyle sürekli günlük hayatımızda yeri olan ve sürekli kullandığımız bir sistemin genel adıdır. Teknoloji kelimesi aslen yunanca bir kelimedir. Yunanca τέχνη (sanat) ve λογία (bilmek) sözcüklerinin bir araya gelmesi ile Teknoloji kelimesi ortaya çıkmıştır.


Günümüz teknolojisi baş döndüren hızıyla devam etmektedir. Her ay, her gün hatta her saat yeni bir ürün, farklı özellikleriyle karşımıza çıkmaktadır. Tüketici yeni teknolojiyi çoğu zaman tanımada zorlanmakla kalmayıp ne zaman, nereden, hangi ürünü, hangi fiyata ve hangi ihtiyaca göre alacağı konusunda kararsız kalmaktadır. Aynı zamanda günlük hayatımızda yeterli olmayan bilgilendirmeler tüketicin doğru ürünü tercih edememesine neden olabilmektedir. Oysaki yeterli bilgilendirme ile yeni teknoloji ürünlerinin tercih edilmesi; gerek iş hayatında gerekse özel hayatta önemli faydalar sağlamakta, ihtiyaçlara çok çeşit çözümler sunmaktadır.

 

İhtiyaçların teknolojiyle örtüşmesi; ürünlerin uygun kalitede, uygun zamanda, uygun fiyata alınabilmesi için olmazsa olmaz bir koşuldur. Aynı zamanda satın alınan ürünün satış öncesi ve sonrası gerekli danışmanlık ve teknik hizmetlerin gerekliliği de unutulmamalıdır. Firmamız yaklaşık 11 yıllık tecrübesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri sunmakta ve aynı zamanda satış öncesi ve sonrası hizmetiyle ve tecrübeli teknik kadrosuyla kaliteli hizmet sunmaktadır. Vizyonumuzu ‘Mevcut müşteri ihtiyacına ideal ve güvenilir teknoloji sunmak ve kaliteli teknik servis hizmeti’ olarak yıllar önce belirledik ve bizleri müşteri portföyümüzün her geçen gün artması bu politikamızdan taviz vermemiz olmuştur. Her yeni dönemde edindiğimiz tecrübeleri müşterilerimizle paylaşmamız, müşterilerimizle yüksek kar marjlı ürünlerden ziyade ihtiyaçlara ideal ve güvenilir teknolojiyi uygun fiyata sunmamız ve satış sonrası kaliteli teknik desteğimiz; Firmamız ile müşterilerimiz arasında normal bir alışverişin ötesinde kuvvetli bağ oluşturdu.

Tarihçe

İlk Hetapda İSTANBUL Üsküdar Bölgesinde 2006 Yılında Profesyonel Olarak Hizmet vermeye Başladık Sonrasında Kocaeli ilinin Tüm ilçelerine hizmet vermeye başladık

Misyonumuz

MİSYONUMUZ

Sektöründe bilgi teknolojisi uzmanlığını iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen Firmaızın misyonu, özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerinin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmektir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Firmamız, ilk günden bu yana, satış sırasında ve sonrasında, her an, her yerde sizinle olmaktan vazgeçmiyor.

Vizyonumuz

Sektöründe ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek bilgi ve iletişim teknolojisi hizmetlerinde öncelikle kendi bölgesinde en iyi olmak, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla “mükemmel hizmet şirketi olmak” ve “en iyi hizmeti vermek” tir.

KİMLERLE ÇALIŞTIK
KURUMSAL REFERANSLARIMIZ